Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Antonino

Është emri yt Antonino? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Antuan, Antonio, Antony, Andino, Antoni, Anton, Antonie, Anthony
Vajza me tinguj të ngjashëm:Antonia, Antonina, Andeana, Antimony, Andan, Amodini, Amodena, Andini
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 7 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3260 Antonino's në Facebook. Pozicioni #14244
Kategoritë:Emra italiane - Emrat filluar me A - Emrat me 8 shkronja - Emrat me 4 rrokjeve - emrat Boy filluar me A - Emrat e bebeve djem me 4 rrokje - Emrat e bebeve djem me 8 shkronja
Komente nga Antonino


Antonino ( 19 vjeç) 2015-10-24
mua me pelqen emrin qe me kane vene

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Antonino? Voto për emrin tënd


Është emri yt Antonino? Voto për emrin tënd