Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Antonia

Është emri yt Antonia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Antonio
Variante:Antonija
Djem me tinguj të ngjashëm:Antuan, Antonino, Antonio, Antony, Andino, Antoni, Anton, Antonie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Antonina, Antimony, Andeana, Andan, Amodini, Amodena, Andini, Antamonae
Vlerësimi:
4.5/5
yje 240 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 136 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 136 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 132 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 223 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 224 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Anxhela
Facebook:

+/- 44265 Antonia's në Facebook. Pozicioni #1813
Kategoritë: - Emra italiane - Top 100 bulgarian emrat - Top 100 gjermanisht emrat - Popullore grek emrat vajzë - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore hungarez emrat vajzë - Popullore bulgarian emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1978
Komente nga AntoniaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Antonia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Antonia? Voto për emrin tënd