Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Antuan

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Antuan.
Është emri yt Antuan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:lule
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Antonino, Antonio, Antony, Andino, Antoni, Anton, Antonie, Anthony
Vajza me tinguj të ngjashëm:Antonia, Antonina, Andeana, Antimony, Andan, Amodini, Amodena, Andini
Vlerësimi:
4.5/5
yje 27 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 22 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 22 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1870 Antuan's në Facebook. Pozicioni #21633
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat filluar me A - Emrat me 6 shkronja - emrat Boy filluar me A - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga AntuanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Antuan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Antuan? Voto për emrin tënd