Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Anton

Është emri yt Anton? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Anthony
Variante:Andon, Антон
Djem me tinguj të ngjashëm:Antuan, Antonino, Antonio, Antony, Andino, Antoni, Antonie, Anthony
Vajza me tinguj të ngjashëm:Antonia, Antonina, Andeana, Antimony, Andan, Amodini, Amodena, Andini
Vlerësimi:
4.5/5
yje 200 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 133 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 133 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 131 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 187 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 189 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Franceska
Facebook:

+/- 108240 Anton's në Facebook. Pozicioni #894
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat sllovake - Top 100 suedez emrat - Popullore çek emrat boy - Popullore Thai emrat boy - Popullore fund emrat boy - Emra daneze Top 100 2010 - Popullore danez emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Emrat suedeze 2010 Top 200
Komente nga AntonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anton? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anton? Voto për emrin tënd