Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Franceska

Është emri yt Franceska? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Franko, Francesco, Franco, Francisco, Franz, Frankie, Frank, Frans
Vajza me tinguj të ngjashëm:Francesca, Frances, Franci, Fiorenza, Franziska, France, Francis, Franze
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Cesa, Fra, Franci
Emrat e vëllezërve:Anton, Mateo, Fioralbi
Emrat e motrave:Xhovana, Venera, Joana, Antigona
Facebook:

+/- 1155 Franceska's në Facebook. Pozicioni #30806
Kategoritë:Emrat me 9 shkronja - Popullore grek emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 9 shkronja
Komente nga Franceska


Franceska ( 21 vjeç) 2016-01-06
I like my name

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Franceska? Voto për emrin tënd


Është emri yt Franceska? Voto për emrin tënd