Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Frank

Është emri yt Frank? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Francis. Frank Sinatra
Variante:Franca, Franka, Franke, Frankie, Franklin, Franklina, Franko, Franz, Vrank
Djem me tinguj të ngjashëm:Franko, Francesco, Franco, Francisco, Franz, Frankie, Frans, Franziskus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Francesca, Frances, Franci, Franceska, Fiorenza, Franziska, France, Francis
Vlerësimi:
4.5/5
yje 238 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 109 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 107 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 106 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 218 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 216 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 792510 Frank's në Facebook. Pozicioni #116
Kategoritë:Top 100 anglisht emrat - Emrat e Amerikës Latine - Popullore danez emrat boy - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore holandez emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore Swahilian emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1908
Komente nga FrankPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Frank? Voto për emrin tënd


Është emri yt Frank? Voto për emrin tënd