Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Francisco

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Francisco.
Është emri yt Francisco? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Një francez
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Franciscus
Variante:Frasco
Djem me tinguj të ngjashëm:Franko, Francesco, Franco, Franz, Frankie, Frank, Frans, Franziskus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Francesca, Frances, Franci, Franceska, Fiorenza, Franziska, France, Francis
Vlerësimi:
4/5
yje 132 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 95 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 95 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 91 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 120 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 119 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 158310 Francisco's në Facebook. Pozicioni #634
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Spanjisht - Popullore anglisht emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1935
Komente nga FranciscoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Francisco? Voto për emrin tënd


Është emri yt Francisco? Voto për emrin tënd