Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Franko

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Franko.
Është emri yt Franko? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Një francez
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Frank
Djem me tinguj të ngjashëm:Francesco, Franco, Francisco, Franz, Frankie, Frank, Frans, Franziskus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Francesca, Frances, Franci, Franceska, Fiorenza, Franziska, France, Francis
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 7 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Marlen
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3310 Franko's në Facebook. Pozicioni #14081
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga Franko


Pershendjetje Une Jam Franko Dhe Jam 20 Vjec Mua Me Pelqen Shume Emri I'm 2019-06-30
Pershendjetje une jam franko dhe jam 20 vjec Mua me pelqen shume emri I'm

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Franko? Voto për emrin tënd


Është emri yt Franko? Voto për emrin tënd