Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Franci

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Franci.
Është emri yt Franci? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Një francez
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Franko, Francesco, Franco, Francisco, Franz, Frankie, Frank, Frans
Vajza me tinguj të ngjashëm:Francesca, Frances, Franceska, Fiorenza, Franziska, France, Francis, Franze
Vlerësimi:
4/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Franc
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Gerta
Facebook:

+/- 2165 Franci's në Facebook. Pozicioni #19395
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore slloven emrat boy
Komente nga FranciPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Franci? Voto për emrin tënd


Është emri yt Franci? Voto për emrin tënd