Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Frances

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Frances.
Është emri yt Frances? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Një francez
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Franciscus
Djem me tinguj të ngjashëm:Franko, Francesco, Franco, Francisco, Franz, Frankie, Frank, Frans
Vajza me tinguj të ngjashëm:Francesca, Franci, Franceska, Fiorenza, Franziska, France, Francis, Franze
Vlerësimi:
4.5/5
yje 32 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 30 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 28 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 172675 Frances's në Facebook. Pozicioni #586
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Emrat e Amerikës Latine - Popullore Swahilian emrat boy - Popullore anglisht emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1900
Komente nga FrancesPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Frances? Voto për emrin tënd


Është emri yt Frances? Voto për emrin tënd