Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Franco

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Franco.
Është emri yt Franco? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Një francez
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Franko, Francesco, Francisco, Franz, Frankie, Frank, Frans, Franziskus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Francesca, Frances, Franci, Franceska, Fiorenza, Franziska, France, Francis
Vlerësimi:
4.5/5
yje 52 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 47 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 47 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 46 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 51 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 50 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 37525 Franco's në Facebook. Pozicioni #2052
Kategoritë:Emra italiane - Emrat Top1000 amerikanë në 1967
Komente nga FrancoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Franco? Voto për emrin tënd


Është emri yt Franco? Voto për emrin tënd