Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Francis

Është emri yt Francis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Franciscus
Variante:Franjo, Palakika
Djem me tinguj të ngjashëm:Franko, Francesco, Franco, Francisco, Franz, Frankie, Frank, Frans
Vajza me tinguj të ngjashëm:Francesca, Frances, Franci, Franceska, Fiorenza, Franziska, France, Franze
Vlerësimi:
4/5
yje 99 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 51 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 52 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 51 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 90 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 88 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 250080 Francis's në Facebook. Pozicioni #422
Kategoritë:Top 100 Swahilian emrat - Emrat e Amerikës Latine - Top 100 Tagalogisht emrat - Popullore francez emrat boy - Popullore Swahilian emrat boy - Popullore Tagalogisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1991
Komente nga FrancisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Francis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Francis? Voto për emrin tënd