Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Franziska

Është emri yt Franziska? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Franciscus
Djem me tinguj të ngjashëm:Franko, Francesco, Franco, Francisco, Franz, Frankie, Frank, Frans
Vajza me tinguj të ngjashëm:Francesca, Frances, Franci, Franceska, Fiorenza, France, Francis, Franze
Vlerësimi:
4/5
yje 54 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 36 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 36 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 36 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 53 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 53 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8345 Franziska's në Facebook. Pozicioni #6794
Kategoritë:Emra gjermanë - Top 100 gjermanisht emrat - Emrat e përbashkëta Austria 2009 - Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga FranziskaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Franziska? Voto për emrin tënd


Është emri yt Franziska? Voto për emrin tënd