Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:
Popullore gjermanisht emrat vajzë

#Emër Kuptimi
1 Alenashkëmb
2 Alexandra
3 Aleyna
4 Alicia
5 Alijah
6 Alina
7 Aline
8 Alisha
9 Alissa
10 Amelie
11 Amra
12 Anastasia
13 Andrea
14 Angela
15 Angelika
16 Anika
17 AnitaMëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
18 Anja
19 Anke
20 AnnaMëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
21 Anna-Lena
22 Annesimpatik, i dhembshur
23 AnnemarieMëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
24 Annika
25 Antje
26 Antonia
27 Asima
28 Astrid
29 Barbara
30 Beatei lumtur
31 BettinaZoti është betuar
32 Bianca
33 Birgit
34 Brigitte
35 Brisilda
36 Britta
37 Carinapastër ose të pastër
38 Carla
39 Carmen
40 Carolin
41 Caroline
42 Celina
43 Céline
44 Ceyla
45 Chantal
46 Charlotte
47 Chiara
48 Christiane
49 ChristinNdjekës
50 Christina
51 Christine
52 Claudia
53 Corinavirgjëreshë
54 Corinnavirgjëreshë
55 CorneliaHorned
56 DagmarPaqe
57 Dana
58 DanielaPerëndia është gjykatësi im
59 Deborah
60 Denise
61 Desiree
62 Désirée
63 Diana
64 Doreen
65 DorisDhuratë
66 Eileen
67 Elena
68 ElisaZoti është betuar
69 ElisabethZoti është betuar
70 Elke
71 Ellen
72 Esthernjë yll
73 Eva
74 Evelyn
75 Fabienne
76 Farihai lumtur
77 Fiona
78 Franziska
79 Frauke
80 Friederike
81 Gabriele
82 Gina
83 Gisela
84 Giulia
85 Gudrun
86 HannaHiri i Perëndisë
87 HannahHiri i Perëndisë
88 Heidi
89 Heike
90 Helena
91 HelgaLumturi
92 Ilayda
93 Ilona
94 Imke
95 Inapastër ose të pastër
96 Ines
97 Ingrid
98 IrenePaqe
99 IrinaPaqe
100 Iris
101 IsabelZoti është betuar
102 IsabellZoti është betuar
103 IsabellaZoti është betuar
104 Jacquelineai mori thembrën
105 Jana
106 JanikaPajtuar Perëndisë
107 Janina
108 JanineZoti është i dhemshur
109 Jasmin
110 JenniferI frytshëm
111 JennyI frytshëm
112 Jessica
113 Jihan
114 JoanaPerëndia është me ne
115 JohannaZoti është i dhemshur
116 Josephine
117 Judith
118 Jule
119 Julia
120 Juliane
121 Jutta
122 KarinI pastër
123 Katharina
124 Kathleenpastër ose të pastër
125 Kathrin
126 Katja
127 KatrinTë pastër dhe të pastër
128 Kaya
129 Kerstin
130 Kim
131 Kira
132 KristinNdjekës
133 KristinaNdjekës
134 Lara
135 LarissaI gëzuar
136 Laura
137 Lealuan
138 Lena
139 Leonieluan
140 LillyZambak uji
141 Lina
142 Linda
143 LisaZoti është betuar
144 Lisa-Marieme formë të hijshme të pastër
145 Luisa
146 Luna
147 Lydia
148 Madlen
149 Magdalena
150 Maja
151 Mandy
152 ManuelaPerëndia është me ne
153 Marame formë të hijshme të pastër
154 Mareike
155 Maren
156 Mariame formë të hijshme të pastër
157 Marieme formë të hijshme të pastër
158 Mariname formë të hijshme të pastër
159 Marionborzilok (barishte). Gjithashtu i njohur si borzilok ose Sezoni më i keq
160 Marisa
161 Marlounga deti
162 Martina
163 Maya
164 Meikeme formë të hijshme të pastër
165 Melanie
166 Melike
167 Melina
168 Melissa
169 Merle
170 Michaela
171 Michelle
172 Milename formë të hijshme të pastër
173 Miriam
174 Mirjam
175 Mona
176 Monika
177 Nadineshpresoj
178 Nadja
179 NancyHiri i Perëndisë
180 Natalie
181 Natascha
182 Nathalie
183 NeleHorned
184 Nicola
185 Nicole
186 Nina
187 Nivien
188 Nora
189 Olivia
190 Patricia
191 Peggy
192 Petrashkëmb
193 Pia
194 Ramona
195 Rebecca
196 Rebekka
197 Regina
198 Ricarda
199 Ritame formë të hijshme të pastër
200 Romina
201 Romy
202 Ronja
203 Rumeysa
204 Ruth
205 Sabine
206 Sabrina
207 Samantha
208 Sandra
209 Sara
210 Sarah
211 Saskia
212 Selenay
213 Selina
214 Sibylle
215 Silke
216 Silvia
217 Simone
218 Sina
219 Sonja
220 Sophia
221 Sophie
222 Soraya
223 Souhaila
224 Stefanie
225 Steffi
226 Stephanie
227 SusannZambak uji
228 Susanne
229 Svenja
230 Swantje
231 SylviaPyll
232 Tabea
233 Tamara
234 Tanja
235 Tatjana
236 Theresa
237 TinaZoti është betuar
238 Ulrike
239 UrsulaVesh
240 Vanessa
241 Vera
242 Verena
243 VeronikaFitore
244 Victoria
245 Viktoria
246 Viola
247 Vivien
248 Xenia
249 Yasmin
250 Yvonne

Emri i kategorive


Browse names by letter

A


Lini një koment
* fakultativ