Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Victoria

Është emri yt Victoria? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Victor
Variante:Buddug, Viktoriya, Вікторія
Djem me tinguj të ngjashëm:Viktor, Victor, Victoro, Victorio, Victoor, Vestar, Vester, Victer
Vajza me tinguj të ngjashëm:Viktoriya, Viktoria, Vasudhara, Viktorie, Victoire, Victory, Victora, Victórya
Vlerësimi:
4.5/5
yje 582 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 437 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 438 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 437 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 548 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 547 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 556940 Victoria's në Facebook. Pozicioni #187
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 danez emrat - Top 100 anglisht emrat - Top 100 norvegjez emrat - Emrat e Amerikës Latine - Emra daneze Top 100 2010 - Popullore grek emrat vajzë - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore danez emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë
Komente nga VictoriaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Victoria? Voto për emrin tënd


Është emri yt Victoria? Voto për emrin tënd