Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Victorio

Është emri yt Victorio? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Viktor, Victor, Victoro, Victoor, Vestar, Vester, Victer, Vechter
Vajza me tinguj të ngjashëm:Viktoriya, Viktoria, Viktorie, Vasudhara, Victoire, Victory, Victora, Victórya
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1430 Victorio's në Facebook. Pozicioni #26323
Kategoritë:Emrat Spanjisht
Komente nga VictorioPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Victorio? Voto për emrin tënd


Është emri yt Victorio? Voto për emrin tënd