Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Viktor

Është emri yt Viktor? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Victor
Variante:Виктор
Djem me tinguj të ngjashëm:Victor, Victoro, Victorio, Victoor, Vestar, Vester, Victer, Vechter
Vajza me tinguj të ngjashëm:Viktoriya, Viktoria, Vasudhara, Viktorie, Victoire, Victory, Victora, Victórya
Vlerësimi:
4.5/5
yje 114 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 87 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 86 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 86 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 109 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 108 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Astrit, Mariana, Kanita
Facebook:

+/- 28495 Viktor's në Facebook. Pozicioni #2568
Kategoritë: - Emrat Çeke - Popullore grek emrat boy - Popullore çek emrat boy - Popullore danez emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore slloven emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore etiopian emrat boy
Komente nga ViktorPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Viktor? Voto për emrin tënd


Është emri yt Viktor? Voto për emrin tënd