Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kanita

Është emri yt Kanita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kent, Kont, Kusumit, Kenneth, Kennedy, Kwint, Kennith, Kjento
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kimete, Kaia Agnete, Kandi, Kim Thu, Kenda, Kumud, Kim Tuyết, Knita
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:I Mire, I Bukur, Nita, I Shkelqyshem, Kita, I Veqante, Kanko
Emrat e vëllezërve:Kleisti, Loni, Roan, Joel, Noel, Kroi, Yll, Cccc, Troi, Ddxx, Eris, Cdddxxxx, Hasdren, Ddxxxx, Roni, Viktor, Aleks, Ergin, Merxhan, Jo
Emrat e motrave:Klea, Mia, Lia, Lahina, Nevada, Almira, Lea, Jo, Yll, Nita, Rina, Dxxxx, Lola, Fdxxxdvve, Lina, Dxcfff, Elda, Ddxffff, Loresa, Kida, Nuran, Alma
Facebook:

+/- 1315 Kanita's në Facebook. Pozicioni #28011
Kategoritë:Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 6 shkronja - Emrat përfundon në A - Lehtë për të kujtuar emrat - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja - Më e lehtë për të shkruar emrat - Lehtë për të kujtuar emrat vajzë - Emrat Girl duke i dhënë fund në A
Komente nga Kanita


Kanita ( 12 vjeç) 2017-08-23
a eshte i bukur
Kanita ( 13 vjeç) 2017-08-24
emri eshte i bukur apo jo shkruani ne komente a ju pelqen dhe si eshte
Kanita ( 13 vjeç) 2017-09-25
eshte i bukur i mire nuk kam ndonje te keqe ndaj emrit tim ai eshte i shkelqyeshem te tjeret te bejne koment nese ju pelqen emri dhe te thone diqka per te a ju pelqen si eshte duket mire shqiptohet mire etj
Kanita ( 13 vjeç) 2019-06-26
Thejsht

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kanita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kanita? Voto për emrin tënd