Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lia

Është emri yt Lia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Cornelia
Djem me tinguj të ngjashëm:Leo, Lele, Lyle, Lewy, Lee, Loi, Lowell, Louie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lea, Lule, Leila, Layla, Leah, Laila, Lei, Le
Vlerësimi:
4.5/5
yje 245 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 140 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 138 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 138 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 218 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 216 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Kanita, Sindi
Facebook:

+/- 66035 Lia's në Facebook. Pozicioni #1320
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore korean emrat vajzë - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore polonisht emrat vajzë - Popullore indonezian emrat vajzë
Komente nga LiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lia? Voto për emrin tënd