Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Lea

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Lea.
Është emri yt Lea? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:luan
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Leah, Leana
Djem me tinguj të ngjashëm:Leo, Lele, Lyle, Lewy, Lee, Loi, Lowell, Louie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lule, Leila, Layla, Leah, Laila, Lei, Le, Leyla
Vlerësimi:
5/5
yje 36 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 33 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 33 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 33 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 33 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 33 vota
Pseudonime:Jo, Leushe, Lepurushe, Lea
Emrat e vëllezërve:Skam Vella Por Emri Afan Me Pelqenshum, Dion, Andi, Erin, Elton, Jo Nuk Kam, Ubejd, Erald, Jo Sepse Skam, Skam Vell
Emrat e motrave:Rita, Kanita, Alena, Flávia, Rina, Lejla, Jo Nuk Kam, Ujana, Jona
Facebook:

+/- 119100 Lea's në Facebook. Pozicioni #820
Kategoritë:Emrat me 2 rrokjeve - Emrat me 3 shkronja - Top 100 danez emrat - Top 100 francez emrat - Top 100 sllovak emrat - Top 100 slloven emrat - Emrat përfundon në A - Emrat popullore Twente - Top 100 shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota




Komente nga Lea


Lea 2016-01-08
jo
Lea ( 15 vjeç) 2016-04-07
Jo nuk kam
Lea ( 30 vjeç) 2016-09-09
jo
Lea ( 30 vjeç) 2016-09-09
jo
Lea 2016-10-31
jo
Lea ( 3 vjeç) 2017-02-20
Dua ta di domethenjen e emrit Lea
Leon ( 17 vjeç) 2017-08-04
e kam shume simpatik
Lea ( 3 vjeç) 2018-02-02
Jo
Lea ( 11 vjeç) 2019-04-08
Emri Lea eshte nje emer shume i vecant dhe teper i bukur shqiptohet lehte dhe eshte nje emer qe te gjithe e pelq.
Sedatdatyy 2019-10-19
pērshēndetje

kam vendosur tja lija Emrin Lea
ka nodnjē kuptim aka ndonjp domethonje ky emer Lea ??falimderit permirekuptim
Lea ( 10 vjeç) 2019-10-31
emri im do te thote lendin dhe luan

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lea? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lea? Voto për emrin tënd