Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rion

Është emri yt Rion? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Roan, Ryan, Roni, Rayan, Roen, Ron, Rein, Ronan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rina, Rian, Rana, Rona, Renea, Reina, Ruana, Reni
Vlerësimi:
5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 17 vota
Pseudonime:Jo, Joni, Roni, Oni, Koni, Kroni, Noni, Nini, Deti
Emrat e vëllezërve:Ful, Omer, /, Po
Emrat e motrave:Rinora, Altina, /, Rea, Brisilda, Riga, Diellza
Facebook:

+/- 3675 Rion's në Facebook. Pozicioni #13015
Kategoritë:Emrat irlandez - Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 4 shkronja - Top 100 shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - shpallë lehtë emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga Rion


Rion 2017-01-02
Deshta të ju pyes cfar dmth ka emri Rion!
Pershendetje Deshta Të Ju Pyes Qfar Kuptimi Ka Emri Rion! ( 36 vjeç) 2017-03-08
Pershendetje deshta te pyes per emrin Rion qfar.kuptimi ka nese keni mundesi të më tregoni,falemderit për mirkuptim!
Vali ( 37 vjeç) 2017-10-22
Qfar dmth ka emri Rion nese ka mundsi Te me tregoj
Rion ( 37 vjeç) 2017-10-22
Perfekt
Rion ( 15 vjeç) 2018-07-08
Me pelqen
Rion ( 15 vjeç) 2018-07-08
Me pelqen
Rion ( 11 vjeç) 2019-05-29
qfar domethenje ka emri rion
Rion ( 3 vjeç) 2019-10-10
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rion? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rion? Voto për emrin tënd