Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rana

Është emri yt Rana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Rion, Roan, Ryan, Roni, Rayan, Roen, Ron, Rein
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rina, Rian, Rona, Renea, Reina, Reni, Ruana, Rianne
Vlerësimi:
4.5/5
yje 60 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 40 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 40 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 40 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 57 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 56 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Rohan
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 119540 Rana's në Facebook. Pozicioni #815
Kategoritë:Emrat Arabisht - Emrat me 4 shkronja - Popullore turk emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja
Komente nga Rana


Rana ( 28 vjeç) 2018-09-01
Sedu emrin time

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rana? Voto për emrin tënd