Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rona

Është emri yt Rona? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Veronica
Djem me tinguj të ngjashëm:Rion, Roan, Ryan, Roni, Rayan, Roen, Ron, Rein
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rina, Rian, Rana, Renea, Reina, Reni, Ruana, Rianne
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Ronushi, Rondela, 3
Emrat e vëllezërve:Enis, Roan
Emrat e motrave:Regisa, Rega
Facebook:

+/- 38480 Rona's në Facebook. Pozicioni #2007
Kategoritë:Emrat irlandez - Emrat me 4 shkronja - Emrat përfundon në A - Top 100 Tagalogisht emrat - Lehtë për të kujtuar emrat - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje - Vështirë për të shkruar emrat - Vështirë për të shpallë emrat - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja
Komente nga Rona


Rona ( 11 vjeç) 2018-12-15
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rona? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rona? Voto për emrin tënd