Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Roen

Është emri yt Roen? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Rion, Roan, Ryan, Roni, Rayan, Ron, Rein, Ronan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rina, Rian, Rana, Rona, Renea, Reina, Ruana, Reni
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Jo, Saint, Elefant
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Orkida
Facebook:

+/- 710 Roen's në Facebook. Pozicioni #43831
Kategoritë:Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 4 shkronja - shpallë lehtë emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Lehtë për të shpallë emrat - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje - Emrat me vlerësim më të ulët - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja - Vështirë për të kujtuar emrat
Komente nga Roen


Roen ( 4 vjeç) 2016-09-08
doja te dija domethenien e emrit Roen.
Roen ( 4 vjeç) 2017-09-28
me pelqen emri
Roen ( 11 vjeç) 2018-01-25
Te bukur
Roen ( 11 vjeç) 2018-01-25
Te bukur
Riad 2019-07-28
Sme pelqen

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Roen? Voto për emrin tënd


Është emri yt Roen? Voto për emrin tënd