Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Rein

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Rein.
Është emri yt Rein? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Këshilla, këshilla e
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Raintje, Reena, Reina, Reindina, Reineke, Reinhold, Reinkina, Reinko, Reint, Reiny, Rena, Rendina, Renke, Renko, Renne, Rennie, Renno, Reno, Rense, Renze, Reyn, Rienk, Rienke, Rienst, Rient, Rientje, Rients, Rin, Rinda, Rindelina, Rink, Rinke, Rinktsje, Rins, Rinse, Rinske, Rinst, Rintje, Rintjo, Rintk, Rintke, Rintse, Rintsje, Rinze, Ryn, Ryntsje
Djem me tinguj të ngjashëm:Rion, Roan, Ryan, Roni, Rayan, Roen, Ron, Ronan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rina, Rian, Rana, Rona, Renea, Reina, Ruana, Reni
Vlerësimi:
4.5/5
yje 35 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 29 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 29 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8165 Rein's në Facebook. Pozicioni #6928
Kategoritë:Emrat Frisian - Emrat e shkurtër - Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 4 shkronja - Popullore etiopian emrat boy - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga Rein


Rein ( 102 vjeç) 2019-03-27
Shum i bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rein? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rein? Voto për emrin tënd