Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Renea

Është emri yt Renea? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Rion, Roan, Ryan, Roni, Rayan, Roen, Ron, Rein
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rina, Rian, Rana, Rona, Reina, Ruana, Reni, Rianne
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Jo, Rena
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11855 Renea's në Facebook. Pozicioni #5154
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Emrat me 5 shkronja - Emrat përfundon në A - Lehtë për të shpallë emrat - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja - Më e lehtë për të shkruar emrat - Lehtë për të kujtuar emrat vajzë - Lehtë për të shpallë emrat vajzë - Emrat Girl me vlerësimin më të lartë
Komente nga Renea


Renea ( 21 vjeç) 2016-10-10
Dua te di dmthjen e emrit tim
Renea ( 2 vjeç) 2018-02-01
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Renea? Voto për emrin tënd


Është emri yt Renea? Voto për emrin tënd