Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Reni

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Reni.
Është emri yt Reni? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Paqe
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Irene
Djem me tinguj të ngjashëm:Rion, Roan, Ryan, Roni, Rayan, Roen, Ron, Rein
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rina, Rian, Rana, Rona, Renea, Reina, Ruana, Rianne
Vlerësimi:
4.5/5
yje 55 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 42 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 40 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 40 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 44 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 45 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Reni
Emrat e motrave:Armela, Reni
Facebook:

+/- 14290 Reni's në Facebook. Pozicioni #4443
Kategoritë:Emrat me 4 shkronja - Top 100 bulgarian emrat - Popullore bulgarian emrat vajzë
Komente nga ReniPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Reni? Voto për emrin tënd


Është emri yt Reni? Voto për emrin tënd