Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elia

Është emri yt Elia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Eliyahu
Variante:Elian, Eliana, Eliane, Elianne, Elianus, Elias, Elijah
Djem me tinguj të ngjashëm:Elio, El, Eli, Eulalio, Eloi, Elai, Eloy, Eliyahu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ella, Ela, Eléa, Eila, Elly, Eulah, Ellie, Elli
Vlerësimi:
4.5/5
yje 90 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 66 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 65 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 66 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 83 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 84 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Elisa
Facebook:

+/- 15630 Elia's në Facebook. Pozicioni #4143
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat e shkurtër - Emrat me 4 shkronja - Top 100 bulgarian emrat - Top 100 Catalonian emrat - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore bulgarian emrat vajzë - Popullore Catalonian emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja
Komente nga Elia


Elia ( 16 vjeç) 2017-06-20
Special

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elia? Voto për emrin tënd