Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Eulalio

Është emri yt Eulalio? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Elio, El, Eli, Eloi, Elai, Eloy, Eliyahu, Ely
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ella, Ela, Elia, Eléa, Eila, Elly, Eulah, Ellie
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 635 Eulalio's në Facebook. Pozicioni #47611
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga EulalioPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eulalio? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eulalio? Voto për emrin tënd