Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me El

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit El.
Është emri yt El? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është betuar
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Elio, Eli, Eulalio, Eloi, Elai, Eloy, Eliyahu, Ely
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ella, Ela, Elia, Eléa, Eila, Elly, Eulah, Ellie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 101 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 34 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 33 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 33 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 38 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 38 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 64735 El's në Facebook. Pozicioni #1345
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Popullore indonezian emrat boy
Komente nga ElPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt El? Voto për emrin tënd


Është emri yt El? Voto për emrin tënd