Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ellie

Është emri yt Ellie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ella
Djem me tinguj të ngjashëm:Elio, El, Eli, Eulalio, Eloi, Elai, Eloy, Eliyahu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ella, Ela, Elia, Eléa, Eila, Elly, Eulah, Elli
Vlerësimi:
4.5/5
yje 75 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 47 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 46 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 45 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 69 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 68 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 115640 Ellie's në Facebook. Pozicioni #847
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 korean emrat - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore korean emrat vajzë - Popullore francez emrat vajzë - Popullore polonisht emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1887
Komente nga ElliePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ellie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ellie? Voto për emrin tënd