Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Eliyahu

Është emri yt Eliyahu? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:elijah
Variante:Elia, Elija, Eliot, Eliott, Elis, Eljasz, Elliott, Ilie, Ilija, Lige
Djem me tinguj të ngjashëm:Elio, El, Eli, Eulalio, Eloi, Elai, Eloy, Ely
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ella, Ela, Elia, Eléa, Eila, Elly, Eulah, Ellie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 700 Eliyahu's në Facebook. Pozicioni #44393
Kategoritë:Emrat Hebreje
Komente nga EliyahuPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eliyahu? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eliyahu? Voto për emrin tënd