Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elis

Është emri yt Elis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Eliyahu
Djem me tinguj të ngjashëm:Elias, Eliseo, Elijah, Elgio, Elesh, Eligio, Elisha, Elija
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elsa, Elisa, Eliza, Elza, Elga, Elise, Elissa, Elgia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 244 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 172 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 170 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 172 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 226 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 226 vota
Pseudonime:Rusi, S, 100
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Etleva, Brunilda, Erza, Elsa, Eliza, Eni, Elisa
Facebook:

+/- 7875 Elis's në Facebook. Pozicioni #7134
Kategoritë:Emra suedeze - Top 100 rumun emrat - Emrat me 4 shkronja - Top 100 italian emrat - Top 100 etiopian emrat - Top 100 bulgarian emrat - Popullore rumun emrat boy - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore italian emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy
Komente nga Elis


Elis ( 27 vjeç) 2016-12-05
ca kuptimi me emri

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elis? Voto për emrin tënd