Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Brunilda

Është emri yt Brunilda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bernald, Bernold, Brunaldo, Bernhald, Bernhold
Vajza me tinguj të ngjashëm:Brunhild, Brunhilde, Brunhilda, Brynhilde, Brunnehilde, Brynhild, Brimlad, Brunehilda
Vlerësimi:
4/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 12 vota
Pseudonime:Bruna, Jo, Bru, Tushi, Leshko, Gugu
Emrat e vëllezërve:Elis, Sokol, Amaro, Altin, Elton
Emrat e motrave:Marinela, Blerta
Facebook:

+/- 2965 Brunilda's në Facebook. Pozicioni #15367
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat me 8 shkronja - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 8 shkronja
Komente nga Brunilda


Brunilda ( 35 vjeç) 2017-12-10
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Brunilda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Brunilda? Voto për emrin tënd