Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Amarildo

Është emri yt Amarildo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Vajza me tinguj të ngjashëm:Amarilda, Anerilda
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Jo, Rildo, Rildi, Marild, Selke, Buba, Bubeq, Amarildo
Emrat e vëllezërve:Jo Skam, Siar, Jo, Mariglen, Andi
Emrat e motrave:Milena, Amarilda, Jo Skam, Besiana, Sofie, Genta, Nora, Matilda, Jo, Megi
Facebook:

+/- 895 Amarildo's në Facebook. Pozicioni #37085
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 4 rrokjeve - Emrat me 8 shkronja - emrat Boy filluar me A - Popullore grek emrat boy - shpallë lehtë emrat boy - Popullore italian emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 4 rrokje
Komente nga Amarildo


Amarildo 2017-12-03
Jo
Amarildo ( 23 vjeç) 2017-12-08
Asnje koment

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Amarildo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Amarildo? Voto për emrin tënd