Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sofie

Është emri yt Sofie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Sofia
Djem me tinguj të ngjashëm:Syb, Sibe, Subi, Saqib, Shiva, Shiv, Skip, Sekove
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sofia, Sabi, Safa, Shaba, Svea, Sabah, Shobha, Sobha
Vlerësimi:
4/5
yje 536 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 361 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 357 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 354 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 513 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 508 vota
Pseudonime:Sofi, So, Sonja, Sof, Sofia
Emrat e vëllezërve:Fjorald, Amarildo
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20455 Sofie's në Facebook. Pozicioni #3338
Kategoritë:Emra daneze - Emrat me 5 shkronja - Top 100 danez emrat - Top 100 suedez emrat - Top 100 norvegjez emrat - Emra daneze Top 100 2010 - Popullore danez emrat boy - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore çek emrat vajzë - Popullore danez emrat vajzë
Komente nga Sofie


Sofie ( 19 vjeç) 2016-10-09
me plq emri im me te vr8 shum
Sofie ( 21 vjeç) 2018-12-11
Ne gjuhen greke ka kuptim yll disa te tjer me kan then se ka kuptim e qet e urte

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sofie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sofie? Voto për emrin tënd