Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Safa

Është emri yt Safa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Syb, Sibe, Subi, Saqib, Shiva, Shiv, Skip, Sekove
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sofia, Sabi, Sofie, Svea, Shaba, Sabah, Shobha, Sobha
Vlerësimi:
5/5
yje 41 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 28 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 27 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 28 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 38 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 37 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 12820 Safa's në Facebook. Pozicioni #4851
Kategoritë:Emrat Arabisht - Emrat popullore vajzë në vitin 2009
Komente nga SafaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Safa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Safa? Voto për emrin tënd