Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Svea

Është emri yt Svea? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Syb, Sibe, Subi, Saqib, Shiva, Shiv, Skip, Sekove
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sofia, Sabi, Safa, Sofie, Shaba, Sabah, Shobha, Sobha
Vlerësimi:
4.5/5
yje 24 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 22 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 21 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 850 Svea's në Facebook. Pozicioni #38398
Kategoritë:Emra suedeze - Emrat suedeze 2010 Top 200
Komente nga SveaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Svea? Voto për emrin tënd


Është emri yt Svea? Voto për emrin tënd