Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sabi

Është emri yt Sabi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Syb, Sibe, Subi, Saqib, Shiva, Shiv, Skip, Sekove
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sofia, Safa, Sofie, Svea, Shaba, Sabah, Shobha, Sobha
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Sara
Facebook:

+/- 4505 Sabi's në Facebook. Pozicioni #11056
Kategoritë:Emrat Arabisht
Komente nga SabiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sabi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sabi? Voto për emrin tënd