Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Subi

Është emri yt Subi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Syb, Sibe, Saqib, Shiva, Shiv, Skip, Sekove, Saif
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sofia, Sabi, Safa, Sofie, Shaba, Svea, Sabah, Shobha
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Sedra
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1985 Subi's në Facebook. Pozicioni #20643
Kategoritë:Emrat me 4 shkronja - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga SubiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Subi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Subi? Voto për emrin tënd