Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Saif

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Saif.
Është emri yt Saif? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Shpatë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Syb, Sibe, Subi, Saqib, Shiva, Shiv, Skip, Sekove
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sofia, Sabi, Safa, Sofie, Shaba, Svea, Sabah, Shobha
Vlerësimi:
4.5/5
yje 28 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 20 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 20 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 26 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 25 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 46995 Saif's në Facebook. Pozicioni #1730
Kategoritë:Emrat Arabisht - Emrat e shkurtër - Popullore grek emrat boy - Popullore Bengali emrat boy - Popullore hungarez emrat boy - Emrat popullore në Pakistan - Emrat popullore djalë në Pakistan - Top 100 emra të njohura në Pakistan
Komente nga SaifPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Saif? Voto për emrin tënd


Është emri yt Saif? Voto për emrin tënd