Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Sibe

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Sibe.
Është emri yt Sibe? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:fitore, fitore
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Siba, Sibbedina, Sibbel, Sibbele, Sibbelina, Sibel, Sibelle, Sibile, Sible, Sieb, Siebe, Siebeldine, Siebeline, Siep, Siepkelina, Sip, Sipke, Sipko, Sippe, Syb, Sybe, Sybien, Sybine
Djem me tinguj të ngjashëm:Syb, Subi, Saqib, Shiva, Shiv, Skip, Sekove, Saif
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sofia, Sabi, Safa, Sofie, Shaba, Svea, Sabah, Shobha
Vlerësimi:
3.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 125 Sibe's në Facebook. Pozicioni #152562
Kategoritë:Emrat Frisian
Komente nga SibePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sibe? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sibe? Voto për emrin tënd