Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Sibel

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Sibel.
Është emri yt Sibel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:fitore, fitore
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Sibe
Djem me tinguj të ngjashëm:Seppel, Saiful, Sible, Saifullah, Saepul, Savvel, Scevola, Sibile
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sibilla, Sybille, Sybil, Seville, Sybilla, Sibylle, Sevilla, Sibila
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Jo, Sibi, Beli, Bela, Belushe, Liana
Emrat e vëllezërve:Jo, Ali, Klejdi, Artan
Emrat e motrave:Jo, Zejneb
Facebook:

+/- 7110 Sibel's në Facebook. Pozicioni #7746
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Top 100 rusisht emrat - Top 100 bulgarian emrat - Popullore fa emrat vajzë - Popullore turk emrat vajzë - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore rusisht emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë - Popullore shqiptar emrat vajzë - Popullore bulgarian emrat vajzë
Komente nga Sibel


Sibel 2016-02-23
Jo
Sibel ( 21 vjeç) 2019-02-10
Emer i vecant
Sibel ( 21 vjeç) 2019-02-10
I vecant
Sibel ( 21 vjeç) 2019-03-17
Jo
Sibel ( 24 vjeç) 2020-06-16
Dua te di cfar kuptimi ka

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sibel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sibel? Voto për emrin tënd