Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Saiful

Është emri yt Saiful? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Saif-al-din
Djem me tinguj të ngjashëm:Seppel, Sible, Saifullah, Saepul, Savvel, Scevola, Sibile, Sibelle
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sibel, Sibilla, Sybille, Sybil, Seville, Sybilla, Sevilla, Sibylle
Vlerësimi:
4.5/5
yje 70 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 38 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 38 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 37 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 47 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 48 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 35205 Saiful's në Facebook. Pozicioni #2146
Kategoritë:Emrat Arabisht - Popullore Bengali emrat boy - Popullore indonezian emrat boy
Komente nga SaifulPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Saiful? Voto për emrin tënd


Është emri yt Saiful? Voto për emrin tënd