Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sabile

Është emri yt Sabile? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Seppel, Saiful, Sible, Saifullah, Saepul, Savvel, Scevola, Sibile
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sibel, Sibilla, Sybille, Sybil, Seville, Sybilla, Sevilla, Sibylle
Vlerësimi:
3/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Bile
Emrat e vëllezërve:Jo, Kryemadh
Emrat e motrave:Bugari, Vahidja, Loshk, Blentina, Jo
Facebook:

+/- 35 Sabile's në Facebook. Pozicioni #379801
Kategoritë:
Komente nga Sabile


Sabile ( 102 vjeç) 2021-03-23
ja qifsha nanen kush ma ka ngjit kit emer

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sabile? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sabile? Voto për emrin tënd