Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Scevola

Është emri yt Scevola? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Seppel, Saiful, Sible, Saifullah, Saepul, Savvel, Sibile, Sibelle
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sibel, Sibilla, Sybille, Sybil, Seville, Sybilla, Sevilla, Sibylle
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Scevola's në Facebook. Pozicioni #1991157
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga ScevolaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Scevola? Voto për emrin tënd


Është emri yt Scevola? Voto për emrin tënd