Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Klejdi

Është emri yt Klejdi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Klajdi, Kailash Yadu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kallisto, Kalista, Kalysta, Kalisetti, Kallista, Kelsey Jade
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Kledi, Kaushi
Emrat e vëllezërve:Edi
Emrat e motrave:Sibel, Ina, Klea, Adela
Facebook:

+/- 275 Klejdi's në Facebook. Pozicioni #86809
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - emrat Boy me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat boy - Lehtë për të kujtuar emrat - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje - Vështirë për të shkruar emrat - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja - Vështirë për të shpallë emrat - Lehtë për të kujtuar emrat e djalë - Vështirë për të shkruar emrat e djalë
Komente nga Klejdi


Klejdi ( 14 vjeç) 2017-08-08
I bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Klejdi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Klejdi? Voto për emrin tënd