Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Adela

Është emri yt Adela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Adalene, Adalira, Adel, Adele, Adelina, Adella, Adelynn, Etelka
Djem me tinguj të ngjashëm:Adal, Adel, Adil, Adli, Adelio, Adael, Attilio, Atallah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adele, Adala, Adali, Adhelle, Adell, Adelia, Adla, Adelie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Dela, Dele, Aleda, Adel, Adelajda, Ada, Adella, Adi, Adelushe
Emrat e vëllezërve:Glei, Eri, Klejdi, Dierk, Arlind, Etien, Klevi, Adelajd, Klajdi
Emrat e motrave:Klea, Adea, Amelia, Amber, Xhoja, Wendi, Artiola, Ogerta, Brikena, Artemisa, Artisela, Armela, Elda
Facebook:

+/- 25090 Adela's në Facebook. Pozicioni #2830
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat filluar me A - Top 100 çek emrat - Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 5 shkronja - Emrat përfundon në A - Popullore çek emrat vajzë - Popullore rumun emrat vajzë - Emrat Girl duke filluar me A - Lehtë për të shpallë emrat
Komente nga Adela


Adela ( 16 vjeç) 2017-08-06
Esht emer i shkurter dhe shum i bukur
Adela ( 15 vjeç) 2019-07-28
Me pelqen shume sepse e kam kujtim nga gjyshi
Adela ( 27 vjeç) 2019-12-11
asnje

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adela? Voto për emrin tënd