Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Adali

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Adali.
Është emri yt Adali? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Fisnik
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Adal, Adel, Adil, Adli, Adelio, Adael, Attilio, Atallah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adele, Adela, Adala, Adhelle, Adell, Adelia, Adla, Adelie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 46 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 42 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 42 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 42 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 41 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 42 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 270 Adali's në Facebook. Pozicioni #88472
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga AdaliPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adali? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adali? Voto për emrin tënd