Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Attilio

Është emri yt Attilio? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Adal, Adel, Adil, Adli, Adelio, Adael, Atallah, Athol
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adele, Adela, Adala, Adali, Adhelle, Adell, Adelia, Adla
Vlerësimi:
4.5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1300 Attilio's në Facebook. Pozicioni #28282
Kategoritë:Emra italiane - Popullore çek emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1913
Komente nga AttilioPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Attilio? Voto për emrin tënd


Është emri yt Attilio? Voto për emrin tënd